Generátor dusíka NITROGEN 15C

Rozměry (cm): 80 x 25 x 80

Hmotnost (kg): 70

Požadavky na napájení : 110 - 240 VAC / 50 Hz - 20 W

Průtok dusíku : až do 7,03m3 / h v závislosti na tlaku stlačeného vzduchu a požadované čistoty dusíku

Čistota dusíku : do 99,999%

Tlak stlačeného vzduchu : do 10 Barg

Tlak dusíku : do 9 Barg

Generátor dusíka NITROGEN 15C

Konstrukční uspořádání Nitrogen - malé skříňové modely:

Nejmenší modely ze série Nitrogen jsou dodávány ve skříňovém provedení a dosahují výrobní kapacity dusíku řádově od 0,1 až po 5 Nm3 / h v závislosti na čistotě dusíku. I přes své malé velikosti jsou tyto generátory plnohodnotnými zdroji dusíku určenými ať už pro malé aplikace nebo jako individuální zdroje dusíku pro jednotlivé výrobní zařízení. Výrobu dusíku zajišťují vysoce kvalitní molekulární síta umístěna ve dvou běžných zásobnících bez výhod plochých věží. Použití značkového PLC Omron a špičkových ventilů SMC, stejně jako integrované sekundární filtry a regulační prvky dělá z malých modelů generátorů Nitrogen spolehlivý zdroj dusíku pro všechny menší aplikace.

Hlavní benefity generátorů dusíku Nitrogen

Nízký vzduchový faktor = nízká spotřeba vzduchu

Na generátorech Nitrogen jsou použity výhradně excelentní molekulární síta, které zajišťují co nejefektivněji separaci dusíku. Při čistotě 99,99% je na výrobu 1 Nm3 dusíku potřebné pouze 4,45Nm3 stlačeného vzduchu. Tento údaj přímo souvisí s výrobní cenou dusíku a ovlivňuje výrazně provozní náklady během užívání generátoru.

Úspora na instalaci s velkými modely

Modely generátorů Nitrogen nejsou jakkoli omezeny výrobní kapacitou. Není proto třeba instalovat několik menších generátorů, ale pouze jedno větší zařízení. Generátory o výkonech řádově nad 50 Nm3 / h jsou navíc konstruovány jako individuální výkonové modely a jsou vyrobeny přesně "na míru" požadovanou spotřebu dusíku.

Snížení provozních nákladů až o 20%

Díky kondenzační susicce Molekulární síta použitá na generátorech Nitrogen jsou extrémně odolná a umožňují použít stlačený vzduch zbavený vlhkosti na úroveň tlakového rosného bodu +3 ° C běžnou kondenzační sušičkou namísto požadavku na adsorpční sušičku. Adsorpční sušička je několikanásobně dražší než kondenzační a navíc spotřebuje běžně okolo 20% vstupního vzduchu na regeneraci výrobních věží, čímž rostou požadavky na velikost kompresoru a hlavně na cenu vyráběného dusíku.

Záruka 10 let na výkon generátoru

Jako jediní na trhu poskytujeme záruku 10 let na výkonnost generátoru a to díky kvalitnímu molekulárnímu sítu a speciální konstrukci. Výrobní sloupce jsou vybaveny plochými víky, které umožňují při výrobě molekulární síto stlačit tak, aby při provozu nedocházelo k odírání granulí síta, vzniku prázdných míst a poklesu výkonu.

Úsporný VARIO PSA systém

Sysadvance jako první firma na trhu představila v roce 2015 úsporný systém VARIO PSA. Výroba dusíku generátorem závisí zejména na dvou faktorech - průtoku vzduchu a času kontaktu vzduchu s molekulárním sítem. Oba koeficienty jsou na běžných PSA generátorech pevně nastavené a v okamžiku, kdy je spotřeba dusíku nižší, dochází k jeho výrobě s vyšší čistotou, což vede ke zbytečnému růstu spotřeby vzduchu. Nový systém VARIO PSA umožňuje variabilně měnit dodávané množství o příslušné čistotě a ušetřit výrazně na spotřebě vzduchu v okamžicích, kdy je třeba méně dusíku.

Minimální údržba

Údržba na generátorech Nitrogen prakticky neexistuje. Všechny údržbářské úkony jsou omezeny na kontrolu čistoty, průtoku a těsnosti každých 6 měsíců. Molekulární síto je extrémně kvalitní a ve spojení s konstrukcí výrobních sloupců s plochými víky nedochází k jeho úbytku a potřebě ho měnit či doplňovat. Na generátorech Nitrogen jsou pouze značkové ventily ASCO nebo SMC s životností milionů pracovních cyklů tj. kolem 10 let

 

Prospekt pro generátory dusíku Sysadvance v PDF:

výroba dusíku ze vzduchu generator dusiku cena prodej princip

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení