COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Informace o naší společnosti

Generátory dusíku a kyslíkuSpolečnost COMPRESSED GAS s.r.o. vznikla v roce 2007. U jejího zrodu stáli dva zakladatelé, kteří do firmy přinesli bohaté 12-leté zkušenosti v oblasti prodeje a servisu techniky na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Díky profesionálnímu přístupu naše společnost rychle rostla. Stali jsme se spolehlivým partnerem mnoha zákazníků, a protože jsme jim vždy vycházeli vstříc, naše činnosti se neustále rozšiřovaly.

V roce 2009 jsme otevřeli velkosklad a e-shop. V roce 2013 jsme již měli vlastní firemní prostory.

Co všechno pro vás víme udělat?

Co všechno pro vás víme udělat?

Specializujeme se zejména na dodávky, montáž, instalaci, opravy a servis generátorů dusíku a kyslíku, kompresorů, dmychadel, vývěv a vysoušečů stlačeného vzduchu.

Zajišťujeme také opravu opravy a servis generátorů dusíku a kyslíku, klimatizaci, chladírenských zařízení, tepelných čerpadel, filtrů, chillerů a všech zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Zaměřujeme se i na příslušenství. Klientům umíme dodat protihlukové kryty pro kompresory, dmychadla, kompresorové a chladící stanice.

Nejen produkty, ale i služby

Nejen produkty, ale i služby

Víme, že dodáním produktu naše práce nekončí. Klientům poskytujeme zejména komplexní služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, chlazení vody a kapalin, pneudoprava, řídicích systémů kompresorových stanic a stanic chlazení. Aby měli vše pod jednou střechou.

Rovněž dodáváme kompresorové stanice na klíč. V případě potřeby zajistíme vypracování projektů a projektové dokumentace.

Pro individuální zákazníky tu máme i další doplňkové služby jako servis, pronájem, půjčovna, second hand, opravy, revize, údržba, měření spotřeby stlačeného vzduchu, či technické poradenství.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení