Generátor dusíku NITROGEN 30C

Rozměry (cm): 100 x 40 x 140

Hmotnost (kg): 200

Požadavky na napájení : 110 - 240 VAC / 50 Hz - 100 W

Průtok dusíku : až do 13,61m3 / h v závislosti na tlaku stlačeného vzduchu a požadované čistoty dusíku

Čistota dusíku : do 99,999%

Tlak stlačeného vzduchu : do 10 Barg

Tlak dusíku : do 9 Barg

Generátor dusíku NITROGEN 30C

Konstrukční uspořádání Nitrogen - Velké skříňové modely:

Modely skříňových generátorů Nitrogen 30 až 150 jsou určeny pro výrobu dusíku v objemu do 60 Nm3 / h podle dodávané čistoty a najdou využití ve středně velkých výrobních aplikacích. V tomto rozsahu je řada generátorů Nitrogen dodávána s celou řadou unikátních benefitů: ploché výrobní věže v několika párech, každý s vlastním ventilovým systémem pro maximální stabilitu výkonu, integrovaný sloupec s aktivním uhlím jako ochranný prvek před kontaminací separačního síta. A stejně jako na ostatních modelech řady Nitrogen i zde najdete extrémně kvalitní CMS, špičkové ventily SMC, mnoho regulačních prvků a řízení pomocí PLC značky Omron.

Hlavní benefity generátorů dusíku Nitrogen

Nízký vzduchový faktor = nízká spotřeba vzduchu

Na generátorech Nitrogen jsou použity výhradně excelentní molekulární síta, které zajišťují co nejefektivněji separaci dusíku. Při čistotě 99,99% je na výrobu 1 Nm3 dusíku potřebné pouze 4,45Nm3 stlačeného vzduchu. Tento údaj přímo souvisí s výrobní cenou dusíku a ovlivňuje výrazně provozní náklady během užívání generátoru.

Úspora na instalaci s velkými modely

Modely generátorů Nitrogen nejsou jakkoli omezeny výrobní kapacitou. Není proto třeba instalovat několik menších generátorů, ale pouze jedno větší zařízení. Generátory o výkonech řádově nad 50 Nm3 / h jsou navíc konstruovány jako individuální výkonové modely a jsou vyrobeny přesně "na míru" požadovanou spotřebu dusíku.

Snížení provozních nákladů až o 20%

Díky kondenzační susicce Molekulární síta použitá na generátorech Nitrogen jsou extrémně odolná a umožňují použít stlačený vzduch zbavený vlhkosti na úroveň tlakového rosného bodu +3 ° C běžnou kondenzační sušičkou namísto požadavku na adsorpční sušičku. Adsorpční sušička je několikanásobně dražší než kondenzační a navíc spotřebuje běžně okolo 20% vstupního vzduchu na regeneraci výrobních věží, čímž rostou požadavky na velikost kompresoru a hlavně na cenu vyráběného dusíku.

Záruka 10 let na výkon generátoru

Jako jediní na trhu poskytujeme záruku 10 let na výkonnost generátoru a to díky kvalitnímu molekulárnímu sítu a speciální konstrukci. Výrobní sloupce jsou vybaveny plochými víky, které umožňují při výrobě molekulární síto stlačit tak, aby při provozu nedocházelo k odírání granulí síta, vzniku prázdných míst a poklesu výkonu.

Úsporný VARIO PSA systém

Sysadvance jako první firma na trhu představila v roce 2015 úsporný systém VARIO PSA. Výroba dusíku generátorem závisí zejména na dvou faktorech - průtoku vzduchu a času kontaktu vzduchu s molekulárním sítem. Oba koeficienty jsou na běžných PSA generátorech pevně nastavené a v okamžiku, kdy je spotřeba dusíku nižší, dochází k jeho výrobě s vyšší čistotou, což vede ke zbytečnému růstu spotřeby vzduchu. Nový systém VARIO PSA umožňuje variabilně měnit dodávané množství o příslušné čistotě a ušetřit výrazně na spotřebě vzduchu v okamžicích, kdy je třeba méně dusíku.

Minimální údržba

Údržba na generátorech Nitrogen prakticky neexistuje. Všechny údržbářské úkony jsou omezeny na kontrolu čistoty, průtoku a těsnosti každých 6 měsíců. Molekulární síto je extrémně kvalitní a ve spojení s konstrukcí výrobních sloupců s plochými víky nedochází k jeho úbytku a potřebě ho měnit či doplňovat. Na generátorech Nitrogen jsou pouze značkové ventily ASCO nebo SMC s životností milionů pracovních cyklů tj. kolem 10 let

 

Prospekt pro generátory dusíku Sysadvance v PDF:

výroba dusíku ze vzduchu generator dusiku cena prodej princip

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení