Generátor kyslíku OXYGEN 70C

Rozměry (cm): 90 x 90 x 215

Hmotnost (kg): 500

Požadavky na výkon: 110 – 240 VAC/50 Hz - 200 W

Průtok kyslíku: až 8,41 Nm3 / h

Kyslíková čistota: až 95%

Tlak stlačeného vzduchu: do 7 barg

Tlak kyslíku: do 5,5 barg

Generátor kyslíku OXYGEN 70C

Generátory SYSADVANCE vyrábějí kyslík s vysokou čistotou ze stlačeného vzduchu, což umožňuje nepřetržitou dostupnost za velmi konkurenční cenu v porovnání s alternativním zásobováním vysokotlakými láhvemi nebo kryogenních nádržemi.

VÝHODY

  • Nezávislost od dodavatelů externích plynů
  • Nezávislost na fluktuací ceny kyslíkových trhů
  • Bezpečnost dodávky kyslíku
  • Potlačování logistických operací pro zajištění dodávky kyslíku (oxygen Managemet)
  • flexibilní zařízení
  • Zařízení nenáročné na údržbu
  • Neplaťte více peněz za nákup drahého kyslíku


VYUŽITÍ

TECHNOLOGIE OXI-FUEL

Při svařování a řezání kovů se používají palivové plyny a kyslík na zvýšení teploty plamene, aby se umožnilo lokální roztavení kusového materiálu.

OZÓN

Generátory ozonu, které se používají jako čističe vzduchu, jsou zásobovány kyslíkem.

Čištění odpadní vody

Čištění odpadních vod má šest etap. Třetí etapa, nazývaná "Odstraňování biologicky rozložitelných organických látek" je biochemický proces úpravy odpadních vod a průmyslových odpadních vod, který využívá kyslík a mikroorganismy na biologickou oxidaci znečišťujících látek.

NEMOCNICE

Kyslík je jedním z nejzákladnějších léků, které existují v medicíně. Při mnoha akutních onemocněních, jako jsou akutní infekce dýchacích cest, astma, fetální asfyxie, může dostupnost kyslíku zachránit život pacienta.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení