Generátory kyslíku Sysadvance OXYGEN

Generátory kyslíka OXYGENOXYGEN - Rada robustních, spolehlivých a modulárních generátorů kyslíku založených na technologii tlakové cyklické adsorpce (PSA - Pressure Swing Adsorption), který využívá nejmodernější technologii zeolitových molekulárních sít.
Generátory SYSADVANCE vyrábějí kyslík s vysokou čistotou ze stlačeného vzduchu, což umožňuje nepřetržitou dostupnost za velmi konkurenční cenu v porovnání s alternativním zásobováním vysokotlakými láhvemi nebo kryogenních nádržemi.

OXYGEN odstraňuje všechny nevýhody spojené s nákupem a provozováním vysokotlakých lahví nebo kryogenních nádrží, což umožňuje stálý zdroj kyslíku, s minimálními požadavky na spotřebu elektrické energie a údržbu.

Generátor dusíku OXYGEN je navržen tak, aby se dal snadno nainstalovat v jakémkoliv vnitřním zařízení, vyžadujícím pouze připojení stlačeného vzduchu a připojení k elektrické energií.

S čistotou až 95% O2 může být OXYGEN připojen k externí akumulační nádobě, což umožňuje uchovávání kyslíku podle potřeb každé aplikace.
Modulární filozofie generátorů SYSADVANCE OXYGEN umožňuje instalaci několika paralelních jednotek.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení