Informace o výrobci SYSADVANCE Engineering Systems S.A.

SYSADVANCE Engineering Systems S.A. zahájila svou činnost v roce 2002 jako spin-off společnost z univerzitního výzkumného a vývojového laboratoře s více než 40 lety zkušeností v technologii separace plynů. Dnes vyvíjíme a vyrábíme lokální výrobu a čištění plynu, jakož i integrovaná řešení pro stlačený vzduch a technické plyny.

Informace o výrobci SYSADVANCE Engineering Systems S.A.

Produktové portfolio SYSADVANCE skládá z generátorů dusíku, generátorů kyslíku, včetně generátorů kyslíku Medical Oxygen 93 a VSA, řešení na čištění bioplynu, hélia, vodíku a SF6, jakož i širokého spektra přizpůsobených inženýrských řešení "na klíč".

Úspěch projektů SYSADVANCE je odrazem kvality a odhodlání našich vysoce specializovaných lidských zdrojů.

Dnes SYSADVANCE nabízí řešení pro několik průmyslových odvětví a odvětví, jako jsou: chemický a farmaceutický průmysl, elektronické komponenty, odlévání hliníku, strojírenství, laserové řezání, automobilový průmysl, potraviny, víno, letectví, námořní doprava, energetika, zdravotnictví, ropa a plyn.

SYSADVANCE je dnes přítomna ve více než 40 zemích, a přináší solidní růst v důsledku strategie zaměřené na vytváření hodnoty pro naše klienty, která je založena na špičkové technologii, kvalitě a spolehlivosti našich výrobků, jakož i na neustálé inovaci.

Přihlášení