Politika kvality SYSADVANCE generátorů dusíku a kyslíku

SYSADVANCE - Sistemas de engenharia S.A., navrhuje, vyrábí a uvádí na trh generátory kyslíku, kyslíku a VSA, kyslíku, medicínského kyslíka93% generátory a systémy na výrobu vzduchu a lékařského vakua, jakož i systémy pro čištění bioplynu, hélia, vodíku a SF6. SYSADVANCE poskytuje i technickou pomoc a vývoj inženýrských projektů zaměřených na potřeby každého klienta.

1871/5000
MISE: vývoj inženýrských řešení a inovativních technologií zaměřených na procesy našich klientů se zaměřením na snižování jejich provozních nákladů.

Rada SYSADVANCE považuje ŘÍZENÍ KVALITY za kritický faktor úspěchu a angažuje se v udržování nejvyšší úrovně výkonu a kvality svých produktů ve svých hlavních obchodních oblastech - průmyslový, lékařský a energetický - se solidním závazkem zlepšovat systém řízení kvality, definovaný podle dle požadavků EN ISO 9001: 2015 a EN ISO 13485: 2016 a také směrnice 93/42 / EHS (zdravotnické prostředky) a Evropského lékopisu.

Systém managementu jakosti je strategická možnost, která umožňuje konsolidaci všech procesů a organizační struktury a slouží jako katalyzátor rozvoje společnosti vytvářením hodnoty pro všech zainteresovaných stran - zaměstnanců, zákazníků, akcionářů a dodavatelů - na základě motivace a začlenění tyto závazky:

• Dodržování regulačních, právních a zákonných požadavků, které se vztahují na vaši oblast činnosti, výrobky a služby.
• Podporovat neustálé zlepšování procesů a efektivnosti systému managementu jakosti, stanovování a přezkoumání ukazatelů, cílů a cílů pro různé oblasti činnosti.
• Podporovat neustálé zlepšování svých výrobků, technologií, systémů a služeb, zajišťující neustálé zlepšování účinnosti, spolehlivosti, bezpečnosti a kvality se zvláštním důrazem na lékařské systémy (EN ISO 13485: 2016).
• Zvyšování povědomí zaměstnanců o aspektech souvisejících s jejich činnostmi a funkcemi, jejich motivace tak, aby jejich chování na pracovišti odráželo zásady přijatého systému managementu jakosti s cílem zvýšit produktivitu a kvalitu poskytovaných produktů a služeb.

Politika kvality se oznamuje všem zaměstnancům a zveřejňuje se na webové stránce SYSADVANCE a pravidelně se kontroluje.

José Vale Machado, PhD CEO

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení