Zakázkové, konstrukční a technologické řešení, nabízené služby

Systém Vario PSA - úsporné řešení výroby dusíku

U standardních verzí PSA-generátorů dochází k pravidelnému střídání výroby v jednotlivých věžích po předem nastaveném času z výroby a to bez ohledu na profil spotřeby. Při každém přepnutí věží dojde k odtlakování jedné z věží, které se projevuje jako energetická ztráta. Firma SYSADVANCE přichází na trh s revolučním úsporným systémem VARIO PSA, který je určen pro aplikace s nerovnoměrným odběrem dusíku při kterých lze dosáhnout úspory na eliminaci zbytečného odtlakování.

U běžných generátorů s pevným časovým nastavením, je čas zvolen vhodně tak, aby k přepnutí věží došlo v okamžiku, kdy začíná klesat výrobní čistota. Pokud je však spotřeba dusíku za generátorem nižší, než je nastavený maximální průtok, dochází k tomu, že se molekulární síto plní kontaminanty pomaleji než při plném výkonu av okamžiku, kdy se věže přepnou je výrobní kvalita dusíku ještě velmi vysoká a přesto dojde k zbytečnému odtlakování věží. Systém Vario PSA nepracuje s pevným časem, ale přepíná věže na základě výstupní čistoty, tj. Až v okamžiku, kdy je skutečně nutné věže zaměnit. V případě nízkých spotřeb dochází ke značnému prodlužování časů výrobních procesů a úsporám díky výrazně nižšímu počtu odvětrání věží do atmosféry.

Vlastní výroba dusíku neznamená pouze provedení samotného generátoru nitrogen, ale i celé řady dalších technologických zařízení jako jsou kompresor, sušička, filtrační systém a několik tlakových nádob. Komplexní řešení technologie Nitrogen často vyžaduje zvýšené nároky uživatelů na konkrétní řešení. SYSADVANCE nabízí individuální přístup ke každé zakázce a jsme připraveni řešit všechny požadavky spojené zejména s ohledy na zástavbové rozměry, prostor, klimatické podmínky, manipulaci či prostředí s nebezpečím výbuchu.Na základě požadavků zákazníka jsme schopni řešit instalaci jednotlivých komponent na společný rám a dodávku předmontovaných technologických celků, kontejnerové provedení či varianty s pojezdovými koly.Mezi naše služby patří kompletní elektroinstalace, dodávka potrubí, elektrických rozvodů, vzduchotechniky a celého řízení chodu technologie. Zajišťujeme uvedení do chodu, údržbu a patřičný havarijní servis. Pro naše zákazníky vybavujeme také potřebnou legislativu jako jsou revize tlakových a elektrických zařízení, odběry a laboratorní analýzy vzorků, vytváření manuálů HACCP, řešení potravinářské či hygienické legislativy. Jsme také připraveni provádět příslušná měření jednotlivých parametrů technických plynů.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení