Jaké jsou požadavky na instalaci generátorů dusíku a kyslíku?

Naše systémy jsou vhodné pro vnitřní i venkovní instalaci. Pokud jednotku umístíte venku, musí být zakryta přístřeškem. Ochrana před deštěm je nezbytností! Pokud ho umístíte dovnitř, potřebujete správnou cirkulaci vzduchu na chlazení kompresoru a přívod vzduchu a výfuk pro generátor kompresoru i generátor PSA musí mít potrubí ven. Neexistují žádné speciální požadavky na podlahu a mohou být umístěny na podlaze obchodu.

Místní podmínky v místě instalace jsou velmi důležité pro výkon generátoru PSA

Teplota: má výrazný vliv na výkon kompresoru a vysoušeče. Okolní stav vstupního vzduchu do vzduchového kompresoru ovlivňuje čistou hmotnost finálního dodávaného stlačeného vzduchu do systému. Zvýšení teploty okolního vzduchu snižuje účinnost vzduchových kompresorů a sušiček vzduchu. K udržení teploty nasávaného vzduchu v rámci konstrukce je třeba správné větrání a vedení "místnosti kompresoru"
technické údaje.

Nadmořská výška: Vždy se musí brát ohled na nadmořskou výšku, ve které je nainstalován kompresor. Když se nadmořská výška zvyšuje, váha zemské atmosféry je menší a kompresor bude potřebovat více energie na čerpání stejného množství plynu, protože pozitivní sací tlak klesl kvůli nadmořské výšce. Pokud máte vysokou nadmořskou výšku, musíte kompresor nadměrně zvětšit.

Vlhkost: Vlhkost nemá takový dramatický vliv jako stoupání v nadmořské výšce a teplotě. Je však třeba brát v úvahu extrémy.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení