FAQ

Nejčastěji kladené otázky o generátorech dusíku

Vše co potřebujete vědět o generátorech dusíku.

Nejčastěji kladené otázky o generátoru dusíku - SYSADVANCE generátor dusíku na místě vyrábí čistý dusík ze standardního stlačeného vzduchu, čímž se nahrazuje potřeba dodaného přísunu ve formě vysokotlakých lahví, kapalných mini-zásobníků nebo velkoobjemových skladovacích nádob. Generátory dusíku se používají na mnoha trzích od zpracování potravin až po výrobu energie. Mezi výhody generátoru dusíku patří:

  • Zvýšená bezpečnost bez nutnosti skladování nebo manipulace s vysokotlakými válci
  • Dodávka na požádání eliminuje prostoje v důsledku vyčerpání výměny plynu nebo válce
  • Konzistentní průtok, tlak a čistota
  • Kompaktní design šetřící prostor
  • Nízké náklady na vlastnictví
  • prokázaná spolehlivost
  • Eliminuje náklady a emise CO2 spojené s dodávkami kamionů

Na výrobu plynného dusíku existují dva typy technologií na požádání: membránová a tlaková výkyvná adsorpce (PSA). SYSADVANCE nabízí membránové generátory dusíku i PSA generátory dusíku.

Níže je uveden zioznam často kladených otázek o generátorech dusíku:

 

Může být generátor dusíku instalován venku?

Ano, jednotky se mohou instalovat venku, jejich instalace v interiéru je však levnější, čímž se eliminuje potřeba volitelného příslušenství venku (ochrana proti dešti; ochrana před mrazem atd.). Většina generátorů dusíku je instalována uvnitř.

Čtěte více...

Pouze jsem začal uvažovat o generátoru dusíku, jaké informace potřebuji vědět?

Nejprve budete potřebovat vědět následující: Jaký je váš aktuální zdroj dusíku (válce; dewars; objemová tekutina; nová aplikace) Jak rychle používáte dusík (jeden válec denně?) Jaký je požadovaný tlak dusíku? Na co se používá dusík? Odtud budeme moci pracovat s vámi na rychlé velikosti a ceně dusíkového systému pro vaši aplikaci.

Čtěte více...

Jaká je životnost generátoru dusíku?

Stejně jako jakékoliv jiné zařízení, vše se odvíjí od provádění preventivní údržby. Pokud se dodržuje běžná údržba, systémy by měly vydržet déle než 15 let.

Čtěte více...

Jaký typ generátoru dusíku potřebuji?

V zásadě jsou k dispozici dvě technologie, PSA a membrána. Průtoky, čistoty a aplikace nakonec určí, zda je PSA nebo membrána "vhodnější pro aplikaci".

Čtěte více...

Mohu použít kompresor s integrovanou sušičkou vzduchu pro generátor dusíku?

Kompresory s integrovanou vzduchovou sušičkou lze použít, pouze pokud teplota okolního vzduchu v místě instalace nepřesahuje 25 ° C.

Čtěte více...

Může generátor dusíku / kyslíku pracovat 365 dní v roce?

Generátory kyslíku a dusíku budou produkovat požadovaný dusík resp kyslík 24x7x365 dní po celá léta, když se to vyžaduje. Vysoká spolehlivost díky menšímu počtu pohyblivých částí a vysoce kvalitních komponentů. Získáte řízený průtok a nepřetržitý plyn.

Čtěte více...

Je provoz generátoru dusíku a kyslíku plně automatizovaná?

Ano, naše systémy jsou plně automatizované; Bezobslužný provoz; Přístup na dálkové ovládání; Výroba se začíná, když se zjistí poptávka po proudu. Pokud není potřebný kyslík, systém přejde do pohotovostního režimu.

Čtěte více...

Jaké jsou požadavky na instalaci generátorů dusíku a kyslíku?

Naše systémy jsou vhodné pro vnitřní i venkovní instalaci. Pokud jednotku umístíte venku, musí být zakryta přístřeškem. Ochrana před deštěm je nezbytností! Pokud ho umístíte dovnitř, potřebujete správnou cirkulaci vzduchu na chlazení kompresoru a přívod vzduchu a výfuk pro generátor kompresoru i generátor PSA musí mít potrubí ven. Neexistují žádné speciální požadavky na podlahu a mohou být umístěny na podlaze obchodu.

Čtěte více...

Jaký typ kompresoru mám použít pro generátor dusíku a kyslíku?

V první řadě jsou bezolejové kompresory mimořádně drahé ve srovnání s olejem mazanými kompresory a vůbec se nevyžadují pro systémy generátorů PSA, pokud se zachová námi doporučená kvalita přiváděného vzduchu.

Čtěte více...

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení